Tworzenie stron Wrocław

Tworzymy strony
dla naszych klientów

Realizujemy kompletne projekty stron www dla klienta.

Korzystamy ze sprawdzonych technologii

jak WordPress czy Python Django.

Tworzenie stron www

Jesteśmy zespołem specjalizującym się w projektowaniu oraz tworzeniu kompleksowych stron i aplikacji internetowych dla dużych klientów biznesowych oraz małych lokalnych firm. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy budując małe strony wizytówkowe, sklepy internetowe obsługujące tysiące klientów oraz dedykowane aplikacje internetowe dla bardzo wymagających partnerów.

technologia

Nasze technologie

Budujemy systemy dowolnej skali, od prostych systemów CMS po skomplikowane portale contantowe, kończąc na specjalistycznych aplikacjach dedykowanych wykonujących przeróżne obliczenia. Dbamy o to by nasze projekty korzystały ze stabilnych technologii dlatego zdecydowaliśmy się na WordPress, JavaScript, PostgreSql, Python Django, REST.

Zarządzanie projektem

Analizujemy i doradzamy: Pomagamy przełożyć Twoje wymagania i cele biznesowe na realizacje projektu. Nasze działania mają na celu poszanowanie naszego i Twojego czasu, efektywne wdrożenie projektu, oraz zachowanie zrównoważonego budżetu.

Projektujemy UX/UI: Od początku wdrażania projektu dbamy o to by każdy wariant użycia Twojego systemu był przejrzysty i pozostawiał dobre wrażenie na użytkownikach. Staramy się aby User Experience był znakiem rozpoznawczym naszej Agencji.

Front-end i Back-end: Budujemy systemy dowolnej skali, od prostych systemów CMS po skomplikowane portale contantowe, kończąc na specjalistycznych aplikacjach dedykowanych wykonujących przeróżne obliczenia. Korzystamy ze sprawdzonych technologii: WordPress / Python Django.

Dbamy o jakość: Budujemy nasze aplikacje tak by były one skalowalne. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem na każdym etapie budowy aplikacji, oraz dostarczamy usługę monitoringu w razie problemów technicznych.

python django

Współpraca

Po pierwsze, nie tworzymy konkurencji wewnątrz firmowych klientów. Czyli masz pewność co do tego, że nie podejmiemy współpracy z klientem z tej samej branży i miasta co Ty. Nie chcemy decydować, który projekt zyska większy priorytet, chcemy skupić się na swojej pracy.

Po drugie. Nie trzymamy swoich klientów na siłę, owszem chcemy Tobie pomagać jak najdłużej, ale jeśli zdecydujesz się zerwać umowę, to nie zatrzymamy Cię za wszelką cenę. W umowie nie znajdziesz haczyków, ukrytych kar i innych kruczków. Współpracujemy na jasno określonych zasadach. Mówiąc wprost, podpisujemy umowę na wcześniej ustalony termin z miesięcznym okresem wypowiedzenia, więc możesz się z nami pożegnać niemal natychmiastowo.

Zaufali nam

Każdy klient z jakim współpracowaliśmy był przez nas traktowany wyjątkowo. Nie miało to znaczenia, że był to wielki sklep internetowy czy malutka firma lokalna. Do wszystkich podchodziliśmy w taki sam sposób i każdej firmie staraliśmy się dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Aktualnie współpracujemy ze sklepami internetowymi i firmowymi oferującymi swoje usługi lokalnie.

Kontakt

Dane kontaktowe

m. [email protected]

t. 664 086 647

Górnicza 96/4, 54-136 Wrocław
(Pracujemy zdalnie – adres wyłącznie korespondencyjny)

14 + 8 =

Kontakt dla klientów

Paweł Kot
Head of SEO
t. 664 086 647
m. [email protected]