Pozycjonowanie stron Szczecin

Rozwiniemy twój
biznes dzięki SEO

Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką internetową na świecie.
W Polsce korzysta z niej i ufa jej wynikom wyszukiwania blisko 97 % internautów.
Jednak by pozwolić się im znaleźć nie wystarczy prowadzić strony
i pozwolić ją zindeksować wyszukiwarce.

Po co pozycjonować strony?

Wyniki badań wskazują, że po wpisaniu szukanej frazy przeglądamy zazwyczaj kilka pierwszych otrzymanych linków z listy. Nic dziwnego więc, że każdy właściciel strony chciałby wynieść ją jak najwyżej w wynikach wyszukiwania – przekłada się to na liczbę odwiedzin strony i efektywniejsze osiąganie celów przez witrynę (np. zysk ze sklepu internetowego lub dotarcie z informacją do jak najszerszego grona odbiorców). Z pomocą przychodzi pozycjonowanie SEO. Można nad nim pracować samodzielnie ucząc się na błędach, ale lepiej zaufać firmie takiej, jak nasza – z dużym doświadczeniem i wiedzą

Jak poprawić pozycję strony
w wynikach wyszukiwania?

Pozycjonowanie stron www to nic innego jak wpływanie na pozycję w wynikach wyszukiwania. Aby przeprowadzić je skutecznie należy tak przygotować stronę, aby boty indeksujące sklasyfikowały ją jako przydatną, czytelną, transparentną i przyjazną dla użytkownika. Działania podjęte w tym celu nie są jednak ukierunkowane wyłącznie na boty – w dużej mierze ich reakcja pokrywa się z odbiorem przez potencjalnego odwiedzającego naszą stronę, a co za tym idzie dostosowujemy stronę pod jej odbiorców sprawiając, że będą na nią wracać.

Optymalizacja stron to proces – nie osiąga się spektakularnych wyników z dnia na dzień. W pierwszej kolejności należy przeprowadzić audyt SEO, co pozwoli znaleźć niedociągnięcia w budowie i zawartości witryny, a następnie przystąpić do ich naprawiania. Dopracujemy każdą stronę tak, by zachęcała do korzystania. Nasze działania dotyczyć będą między innymi struktury strony, szybkości jej ładowania, czystości kodu, optymalizacji obiektów graficznych czy aktywności linków, udzielimy także wskazówek, jak formułować dodawane na stronie treści, by były SEO-przyjazne.

Na co zwracamy uwagę
pracując nad stroną klienta?

1.Poprawiamy szybkość działania witryny
2.Wykrywamy i niwelujemy błędy w renderowaniu (wyświetlaniu) strony
3.Dbamy o aktualność mapy strony i jej prawidłową konstrukcję
4.Dostosowujemy stronę do odbioru na różnego typu urządzeniach (w tym mobilnych)
5.Weryfikujemy i optymalizujemy strukturę strony
6.Wprowdzamy linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne
7.Badamy wartościowość treści, wskazujemy słabe i mocne strony

Warto zatrzymać się nad ostatnim punktem jako tym, o który można zadbać „od ręki”. Wyszukiwarka nie lubi plagiatów i duplikowania własnych tekstów i spycha witrynę je zawierającą na dalsze pozycje. Treści na stronie muszą być unikatowe i przydatne. „Mowa-trawa” i „lanie wody” nie poprawi pozycji strony w Google, a wręcz przeciwnie – pogorszy ją. Za najbardziej wartościowe teksty uważa się takie, które zatrzymują odbiorcę na dłużej i skłaniają do powrotu na stronę.
Jeśli pozycjonowanie stron wydaje Ci się czarną magią, a osiąganie najwyższych pozycji w wyszukiwarce – niedoścignionym marzeniem o popularności witryny – skontaktuj się z nami, a wyprowadzimy Cię z błędu!

Kontakt

Dane kontaktowe

m. [email protected]

t. 664 086 647

Górnicza 96/4, 54-136 Wrocław
(Pracujemy zdalnie – adres wyłącznie korespondencyjny)

3 + 4 =

Kontakt dla klientów

Paweł Kot
Head of SEO
t. 664 086 647
m. [email protected]