Pozycjonowanie stron Wrocław

Zarabiaj więcej
dzięki SEO

Pomagamy naszym klientom

rozwijać biznes przy pomocy SEO

pozycjonowania stron

Pozycjonowanie stron:
poznaj nasz sposób na SEO

Pozycjonowanie stron SEO to ciągłe budowanie widoczności strony na precyzyjnie wyselekcjonowane słowa kluczowe w wynikach organicznych Google. Odbywa się to przede wszystkim przez rozbudowaną kampanie zdobywania linków zwrotnych do pozycjonowanej strony.

Usługę jaką chcemy zaproponować to nie samo pozycjonowanie stron, lecz działania związane ze zdobywaniem ruchu na stronie, przy jednoczesnym zwiększaniu widoczności witryny w wyszukiwarkach. W tym celu nasze działania zakrojone są na większą skalę niż same wyniki organiczne.

narzędzia seo

Dla kogo pozycjonowanie
stron?

Obsługa SEO to połączenie takich dziedzin jak pozycjonowanie stron, analityka, content marketing i optymalizacja stron. Są to główne kanały, dzięki którym pozyskujemy ruch na stronie z kilku niezależnych od siebie źródeł: wyniki organiczne, wejścia bezpośrednie, moc marki.

Nasza propozycja została skonstruowana w taki sposób, by dopasować ją do każdego typu strony, czy to klasyczny blog, lokalna strona firmowa czy serwis internetowy.

Skalowanie działań
a SEO

Działania wykonywane w ramach pozycjonowania stron mogą być w pewien sposób skalowalne w zależności od budżetu reklamowego. Nasza praca może być wykonywane z większą lub mniejsza intensywnością, możemy obrać typowe działania SEO lub włączyć w to pracę wymagające większego zaangażowania czasowego.

To co możemy zapewnić ze swojej strony przy pozycjonowaniu stron to fakt, że na Twojej  witrynie nie użyjemy technik wątpliwej jakości, które spowodują nałożenie kary przez Google, lub drastyczne spadki ruchu i widoczności. Oczywiście nie możemy zagwarantować stabilności pozycji przez aktualizację algorytmów Google, ale nigdy nie zdarzyło nam się by, któryś z naszych klientów spotkał problem filtra / kary / bana.

Ile kosztuje usługa
SEO

Minimalny budżet jaki proponujemy aby nasze usługi (m.in. pozycjonowanie stron SEO )przynosiły założony efekt to 3000 zł netto + VAT. Nie planujesz wydawać takiej kwoty na reklamę w internecie? Nie szkodzi, skontaktuj się z nami mimo to, istnieje szansa, że ustalimy zasady współpracy, które pozwolą na realizację Twoich celów marketingowych w wyszukiwarkach.

Nasze usługi pozycjonowania SEO rozliczamy według dwóch modeli. Pierwszy model polega na zasadzie abonamentu – Ty płacisz nam ustaloną kwotę, a w naszej kwestii jest rozdysponować tego tak, aby założone cele zostały zrealizowane. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na zaangażowanie się w promocję SEO, a jedynie oczekują wyników. Drugi model polega na płaceniu stałej abonamentowej + dodatkowy budżet na działania niestandardowe. W stałym abonamencie mieści się pozycjonowanie stron, optymalizacja i nasze konsultacje. Natomiast budżet dodatkowy to zmienna kwota zależna od opracowanych w danym miesiącu celów do zrealizowania.

Kontakt

Dane kontaktowe

m. [email protected]

t. 664 086 647

Górnicza 96/4, 54-136 Wrocław
(Pracujemy zdalnie – adres wyłącznie korespondencyjny)

11 + 15 =

Kontakt dla klientów

Paweł Kot
Head of SEO
t. 664 086 647
m. [email protected]