O nas

Poznaj naszą historię.

Oficjalnie od 3, nieoficjalnie od 6 lat

zajmujemy się SEO oraz Web Devem.

Jesteśmy Agencją SEO

Jesteśmy agencją seo z Wrocławia. Działamy na rynku od 3 lat. Nie jesteśmy idealni, przechodziliśmy wiele zmian, aż w końcu wyklarował się obraz tego, co chcemy robić. Aktualnie pomagamy naszych klientom rozwijać biznes w trzech obszarach: SEO, Google Ads oraz Web Development.

Rozwijamy biznes

Pomagamy naszym klientom rozwijać biznes dzięki usługom SEO. Skupiamy się na optymalizacji stron internetowych, tak by wyciągnąć z nich jak największy potencjał. Realizujemy strategię content marketingu oraz linkbuildingu, oraz doradzamy jak można przyspieszyć wzrost biznesu. Jesteśmy transparentni, tłumaczymy i pokazujemy jak pracujemy, co robimy i ile poświęciliśmy na to czasu.

Tworzymy produkty

Jesteśmy w stanie stworzyć od zera lub przerobić istniejącą już stronę www pod konkretne wymagania biznesowe. Dla mniejszych projektów wykorzystujemy platformę WordPress. Dla większych lub niestandardowych projektów wykorzystujemy technologię Python Django, PostgreSQL oraz JavaScript. Staramy się zrozumieć biznes by pełnić rolę doradcy, a nie tylko dostarczyć soft.

Zwiększamy widoczność

Dzięki Google Ads pomagamy zdobywać leady oraz sprzedawać produkty i usługi. Nasze kampanie dotarły do tysięcy klientów, co przełożyło się na przyspieszenie rozwoju biznesu klienta. Tworzyliśmy dla naszych klientów klasyczne kampanie tekstowe, kampanie Google Display Network, Google Shopping oraz kampanie remarketingowe, w czasie których doradzamy i edukujemy działanie reklam.

Kontakt

Dane kontaktowe

m. [email protected]

t. 664 086 647

Górnicza 96/4, 54-136 Wrocław
(Pracujemy zdalnie – adres wyłącznie korespondencyjny)

2 + 3 =

Kontakt dla klientów

Paweł Kot
Head of SEO
t. 664 086 647
m. [email protected]