Kampania Google Ads Wrocław

Zyskaj natychmiastową
sprzedaż swoich usług i produktów

Dzięki precyzyjnemu targetowaniu dotrzemy z Twoim

produktem tylko do tych klientów, którzy są nim realnie

zainteresowani.

Kampania Google Ads

Ponad 95% wszystkich użytkowników w Polsce korzysta z wyszukiwarki Google. To około 20 milionów potencjalnych klientów, którzy mogą być zainteresowani Twoim produktem lub usługą.

Dlaczego warto korzystać
z Google Ads

Błyskawiczne efekty: Tak naprawdę to już pierwszego dnia odczujesz efekty prowadzonej kampanii. A wraz z coraz większą ilością danych i optymalizacją, prowadzona kampania będzie coraz efektywniejsza.

Jasny cel: Działania  Google Ads (dawniej AdWords) przekierowują użytkownika na ściśle określone strony i zwiększą sprzedaż konkretnych produktów lub usług.

Mierzalność: W Google Ads mamy możliwość bardzo dokładnego mierzenia skuteczności reklam, skuteczności słów kluczowych, kosztu pozyskania klienta i wiele więcej.

Elastyczność: Kampanie Google Ads lub inne kampanie w obrębie Google, które nie przynoszą oczekiwanych efektów można natychmiast zmienić, usunąć lub wstrzymać. Budżet z łatwością można przesunąć na kampanie, które przynoszą efekty.

Mnogość możliwości: Mnogość kanałów dotarcia i sposobów przyciągania klientów sprawia, że Twoją kampanie jesteśmy w stanie precyzyjnie dostosować pod Twoje wymagania.

Strategie kampanii
Google Ads

Kampanie Google Ads: Jedno z narzędzi dotarcia ze swoim produktem lub usługą do klientów. Twoja reklama pojawia się na samej górze wyszukiwarki nad naturalnymi wynikami wyszukiwania, na ściśle określone zapytania, więc docierasz tylko do klientów, którzy poszukują danego produktu lub usługi.

Kampanie Display Network: Docieraj do swoich klientów, którzy odwiedzają największe polskie portale jak Onet czy WP lub ściśle określone witryny związane z Twoją branżą. Możesz w bardzo łatwy sposób dotrzeć klienta z Twojej branży. Kampanie GDN to kampanie bannerowe. 

Kampanie Google Shopping: Idealne narzędzie przeznaczone dla sklepów internetowych. Importuj do narzędzia całe kategorie produktów z Twojego sklepu, oraz sprzedawaj je za pośrednictwem wyszukiwarki na ściśle określone słowa kluczowe, lub za pomocą remarketingu.

Kampanie mobile: Kieruj swoje reklamy na miliony smartfonów, które są dziś praktycznie podstawowym narzędziem pracy i konsumowania rozrywki w Polsce.

Inne: Oczywiście Google oferuje szereg innych kanałów, dzięki którym dotrzesz ze swoją reklamą do klientów, ale na tych wyżej znamy się najlepiej.

Koszt kampanii
Google Ads

Nasz koszt kampanii Google AdWords (Google Ads) to 20% planowanego budżetu reklamowanego, ale nie może to być mniej niż 2000 zł netto + VAT / miesiąc. Taki model rozliczenia naszej pracy pozwala nam wykonać wszystkie niezbędne działania związane z prowadzeniem kampanii Google Ads (realizacja celów sprzedażowych i optymalizacji kampanii).
Nie planujesz tyle wydawać – mimo wszystko daj nam znać, na pewno odpiszemy.

Kontakt

Dane kontaktowe

m. [email protected]

t. 664 086 647

Górnicza 96/4, 54-136 Wrocław
(Pracujemy zdalnie – adres wyłącznie korespondencyjny)

8 + 2 =

Kontakt dla klientów

Paweł Kot
Head of SEO
t. 664 086 647
m. [email protected]